sevda
sevda

پل های ارتباطی

مهندس اکبر نجفی مطیعی

استاد اکبر نجفی مطیعی یکی از بهترین مهندسین در زمینه کار با اتوکد می ‌باشد که متولد 1346/06/25 می باشد. ایشان دوره کارشناسی مهندسی اکتشاف معدن را در دانشگاه صنعتی اصفهان گذرانده اند. مهندس اکبر نجفی مطیعی در طی سال های ادامه تحصیل در دانشگاه تجربیات بسیاری را به دست آورده اند و دانش و تخصص بی نظیری در حوزه کار با نرم افزار های گرافیکی من جمله اتوکد را دارند. به همین دلیل در کارهای تحقیقاتی و پروژه های مختلفی حضور داشته اند. استاد اکبر نجفی مطیعی از معدود مدرسینی هستند که به تمامی مطالب موجود در نرم افزار اتوکد مسلط می باشند و با بیان شیوا وقابل فهم خود می توانند به خوبی اطلاعات لازم را به دانشجویان انتقال دهند.

مهارت ها

اتوکد 100

 استاد اکبر نجفی مطیعی

 • درباره من

استاد اکبر نجفی مطیعی یکی از بهترین مهندسین در زمینه کار با اتوکد می ‌باشد که متولد ۱۳۴۶/۰۶/۲۵ می باشد. ایشان دوره کارشناسی مهندسی اکتشاف معدن را در دانشگاه صنعتی اصفهان گذرانده اند. مهندس اکبر نجفی مطیعی در طی سال های ادامه تحصیل در دانشگاه تجربیات بسیاری را به دست آورده اند و دانش و تخصص بی نظیری در حوزه کار با نرم افزار های گرافیکی من جمله اتوکد را دارند. به همین دلیل در کارهای تحقیقاتی و پروژه های مختلفی حضور داشته اند. استاد اکبر نجفی مطیعی از معدود مدرسینی هستند که به تمامی مطالب موجود در نرم افزار اتوکد مسلط می باشند و با بیان شیوا وقابل فهم خود می توانند به خوبی اطلاعات لازم را به دانشجویان انتقال دهند.

 • همکاری با موسسه سودا

استاد اکبر نجفی مطیعی از بهترین و حرفه ای ترین مهندسین در زمینه کار با نرم افزار اتوکد هستند که تصمیم گرفته اند در کنار سایر فعالیت های علمی و عملی خود در زمینه تدریس نیز فعالیت هایی داشته باشند و دانش و اطلاعات خود را در اختیار دانشجویان قرار دهند. تا به این ترتیب بتواند به جوانان کشورش نیز کمک کنند تا بتوانند به آرزوها و اهداف خود دست یابند و موجب سربلندی ایران شوند. در همین راستا کلاس های متعددی با همکاری موسسه سودا برگزار می کنند. از جمله کلاس های ایشان که در هم اکنون در موسسه سودا برگزار می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی ازبیلت و شاپ تاسیسات برقی با استفاده از نرم افزار اتوکد
 • طراحی ازبیلت و شاپ تاسیسات مکانیکی با استفاده از نرم افزار اتوکد
 • اتوکد دفتر فنی تاسیسات برقی (متره،برآورد،تهیه جداول و……..)
 • اتوکد دفتر فنی تاسیسات مکانیکی (متره،برآورد،تهیه جداول و……..)

موسسه سودا از معتبرترین و بهترین آموزشگاه های تهران است که کلاس های آموزشی آن بر اساس آخرین استانداردها طراحی شده اند و مجهز به بروز ترین تجهیزات صوتی و تصویری هستند. از این رو دانشجویان می توانند در شرایطی ایده ال مطالب درسی را استاد اکبر نجفی مطیعی بیاموزند. ایشان دارای قدرت بیان عالی هستند و می توانند به خوبی دانش و اطلاعات خود را به دانشجویان منتقل کنند. بنابراین می توان گفت که کلاس های ایشان بسیار پربار هستند و دارای سطح علمی بالایی می باشند.

 • افتخارات

استاد اکبر نجفی مطیعی در طی سال های تحصیل در دانشگاه و پس از آن حضور در پروژه ها و کارهای تحقیقاتی مختلف افتخارات بسیاری را کسب نموده اند. از جمله مهم ترین معروف ترین پروژه های طراحی شده بوسیله ایشان با نرم افزار اتوکد ایشان می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • سازمان اجرایی مهندسی سپاه(عضو تیم طراحی نقشه های معماری فاز یک و دو با نرم افزار اتوکد)
 • بنیاد جانبازان(عضو تیم طراحی جهت ترسیم نقشه های معماری و سازه با نرم افزار اتوکد)
 • وزارت مسکن و شهرسازی(عضو تیم طراحی جهت ترسیم نقشه های معماری-سازه-برق و مکانیک با نرم افزار اتوکد)
 • وزارت دفاع(مسئول بخش کامپیوتر اداره تاسیسات جهت تهیه نقشه های ازبیلت)
 • صنایع الکترونیک زعیم
 • شرکت طنین ارتباطات هوشمند طاها(طراحی مراکز دیتا سنتر با نرم افزار اتوکد)
 • تهیه نقشه های ازبیلت و شاپ پروژه های:

مترو خط ۲و۳ تهران

مترو تبریز

پالایشگاه بندر ماهشهر

پالایشگاه اراک

پالایشگاه فجر جم

پالایشگاه گاز شیراز

پالایشگاه گاز بید بلند

پالایشگاه ابادان

پتروشیمی بوعلی سینا

نیروگاه قم

انبار نفت ری

مخابرات اسدآباد همدان

مخابرات بومهن

مخابرات انقلاب

مجتمع تجاری ارگ تجریش

موزه فرش

ساختمان کشتیرانی فرمانیه

بندر انزلی

ساختمان مرکزی وزارت بهداشت

و . . . . .

تهیه نقشه جانمایی هتل های مکه و مدینه درکشورعربستان

 • اطلاعات تماس

اگر شما نیز علاقمند به حضور در کلاس های استاد اکبر نجفی مطیعی هستید و نمی خواهید این فرصت استثنایی را از دست دهید می توانید با شماره همراه ۰۹۳۶۰۰۰۲۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۸۴۷۰۶۱ تماس حاصل نمایید.

سایر راه های ارتباطی

[email protected]