sevda
sevda

ارتباط با ما

  آموزش تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان سودا

  معرفی موسسه سودا


  موسسه سودا یکی از برترین موسسات آموزشی ایران است که با کمک تیم قدرتمند خود که متشکل ازمهندسین و اساتید برجسته کشور و جوانان نخبه می باشد خدمات، محصولات و دوره های آموزشی مختلفی را که مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی هستند ارائه می دهد.

  می توان گفت موسسه سودا نخستین موسسه ای است که در ایران توانسته به تمام نیازهای قشر جوان و دانشجویان جویای علم و دانش پاسخ دهد. در واقع این موسسه سعی نموده با فراهم نمودن یک مجموعه کامل از دوره های آموزشی، محصولات و فیلم های آموزشی و همچنین ارائه خدمات و انجام پروژه های مختلف افراد را از مراجعه به چندین مرکز آموزشی بی نیاز کند و شرایطی را فراهم نماید تا جوانان بتوانند راحت تر مسیر موفقیت و پیشرفت خود را طی نمایند و موجب افتخار و سربلندی این مرز و بوم شوند.

  موسسه سودا دوره های آموزشی مختلفی در زمینه های برق، کنترل پروژه، مکانیک، اکسل و وی پی ای ارائه می دهد که هر یک از زمینه ها خود دارای دوره های تخصصی و فوق تخصصی متفاوتی هستند. به طور کلی می توان گفت در این موسسه بالغ بر ۵۰ دوره آموزشی با ارائه گواهینامه معتبر برگزار می شود. تمامی مدرسین این دوره ها از اساتید معروف و برجسته کشور هستند که دارای دانش و تجربیات بی نظیری می باشند، به همین دلیل این کلاس ها دارای سطح علمی بالایی هستند و قطعا می توانند بسیار مفید و موثر باشند.

  موسسه سودا تنها در زمینه دوره های آموزشی قوی عمل ننموده است، این موسسه محصولات، فیلم ها و فایل های آموزشی تهیه نموده که همگی بر اساس بروز ترین متد ها و تکنیک های تدریس تولید شده اند. از این رو یادگیری آن ها بسیار راحت است. از جمله محصولات موسسه سودا می توان به PDF اتوکد، فیلم ها و فایل های آموزشی برق، مکانیک، کنترل پروژه، اکسل و … اشاره نمود.

  این موسسه برتر با بهره گیری از نیروهای متخصص خود خدمات بسیار عالی در زمینه های ذکر شده ارائه می دهد که از جمله شاخص ترین خدمات آن می توان به طراحی سیستم های تهویه مطبوع، صورت وضعیت نویسی، آنالیز بها قیمت های تاسیسات برقی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، طراحی تاسیسات مکانیکی بیمارستان، نصب و راه اندازی چیلر و … اشاره نمود.

  پست الکترونیک

  [email protected]

  شماره تماس

  88847061 - 021

  آدرس

  تهران - خیابان انقلاب - خیابان رامسر - پلاک 12